...

HİZMETLERİMİZ

Yerinde Üretim;

Yerinde yemek üretimi yapılabilmesi için işletmenizin mevcut mutfağının beklentilerinizi karşlılayacak düzeyde olması gerekir. Bu amaçla ilk olarak yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek eğitimli, şikayet ve taleplere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edici niteliklere sahip olan deneyimli personelimiz yemek üretimi yapılması düşünülen alanın incelenerek eksikliklerin belirlenmesi ve bu eksikliklerin nasıl giderileceği karşılıklı olarak tespit edilmesiyle ilk aşamada bitmiş olur.

Bu aşamadan sonra tespit edilen eksiklikler en kısa sürede giderilerek gönül rahatlığıyla ve ağız tadıyla tüketebileceğiniz gıda mühendisleri ve diyet uzmanları tarafından hazırlanan aylık menüler firmanızın mutfağında üretilmeye başlanır.

Taşıma Yemek;

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimiz devreye girer. Taşıma yemek hizmeti HANCI GRUP catering üretim tesislerinde üretilmektedir. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

Kurumsal Etkinliklerde Catering

Bazı kurumsal ve büyük firmalar yıl boyunca çeşitli kutlamalar ve organizasyonlar düzenler. Bayii toplantıları, moral geceleri, bayram kutlamaları ve benzeri tarzdaki organizasyonlarda misafirlerine prestijli bir yemek ve servis sunmak isterler.

Bu servis ve yemek hizmeti ister istemez akıllara Catering kelimesini getirir. Bu konuda firmamız uzman ve tecrübeli kadrosuyla en iyi organizasyonları yapmaktadır.